<february 2018>
mdwdvzz
01 02 0304
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 1718
19 20 21 22 232425
26 27 28

FC Schad... - FC de Rakt 1 5-0
Cito 3 - FC de Rakt 4 2-1
FC de Rakt MO15-1 - Constant... 8-0
FC de Rakt 1 - Nulandia... 0-2
RKSV Vol... - FC de Rakt JO13-1 4-1
WEC 1 - FC de Rakt 1 1-0
NLC'03 J... - FC de Rakt JO19-1 0-2
FC Uden ... - FC de Rakt JO15-2 0-0
FC de Rakt JO13-1 - FC de Ra... 2-1
Odiliape... - FC de Rakt 1 1-0





FC De Rakt.nl > Team > FC de Rakt JO11-3
FC de Rakt JO11-3

Trainsters/Leidsters: Esther van Hulten en Canischa Heljanan


Samenstelling team seizoen 2017/2018:

Cenekci Can, Willem de Klijn, Mikayla Leyten, Najem, Laura van Tuyl, Sofie Vogels, Tijn Vrolijk

e-mailadres: jo11-3@fcderakt.nl

Trainen op:

Maandag en woensdag 18:30 - 19:30, Veld 4C





Shirtsponsor
.FC de Rakt JO11-1 + JO11-2 + JO11-3 + JO9-1 + JO9-2 + JO8-1 + JO8-2 + JO7-1 + veteranen - Hullie Speelboerderij.
Uitslagen
Datum Wedstrijd Uitslag
03 Feb Zaalvoetbal - FC de Rakt JO11-3
-
06 Jan Zaalvoetbal - FC de Rakt JO11-3
-
23 Dec SDDL/vvRavenstein JO11-2 - FC de Rakt JO11-3
-
09 Dec FC de Rakt JO11-3 - ST Herpinia/OKSV JO11-3
-
02 Dec NLC'03 JO11-2 - FC de Rakt JO11-3
-
25 Nov FC de Rakt JO11-3 - SJO/VITA JO11-1
-
18 Nov OSS'20 JO11-5 - FC de Rakt JO11-3
-
11 Nov FC de Rakt JO11-3 - DAW JO11-3
-
04 Nov MOSA'14 JO11-1 - FC de Rakt JO11-3
-
28 Oct FC de Rakt JO11-3 - ST SDDL/Ravenstein JO11-3
-
14 Oct ST GVV'57/SCV'58 JO11-2 - FC de Rakt JO11-3
-
07 Oct FC de Rakt JO11-3 - TOP JO11-2
-
30 Sep FC Uden JO11-2 - FC de Rakt JO11-3
-
23 Sep FC de Rakt JO11-3 - Venhorst JO11-1
-
16 Sep OSS'20 JO11-4 - FC de Rakt JO11-3
-
09 Sep FC de Rakt JO11-3 - Erp JO11 -3
-
02 Sep Rhode JO11-5 - FC de Rakt JO11-3
-
Programma
Datum Tijd Aanwezig / Vertrek Wedstrijd Plaats
03 Mrt 10:00 FC de Rakt JO11-3 - Schijndel/DE WIT JO11-5UDEN
10 Mrt 09:30 Ollandia JO11-2G - FC de Rakt JO11-3SINT-OEDENRODE
17 Mrt 10:00 FC de Rakt JO11-3 - Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4UDEN
24 Mrt 10:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-6 - FC de Rakt JO11-3SINT-OEDENRODE
31 Mrt 09:00 Avesteyn JO11-3 - FC de Rakt JO11-3HEESWIJK-DINTHER
07 Apr 10:00 FC de Rakt JO11-3 - Boekel Sport JO11-4GUDEN
14 Apr 09:15 Erp JO11-3 - FC de Rakt JO11-3ERP
21 Apr 09:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-8 - FC de Rakt JO11-3VEGHEL
12 Mei 10:00 FC de Rakt JO11-3 - WEC JO11-2GUDEN
19 Mei 10:00 FC de Rakt JO11-3 - HVCH JO11-3UDEN
26 Mei 08:45 OSS'20 JO11-6 - FC de Rakt JO11-3OSS