<october 2017>
mdwdvzz
01
02 03 04 05 06 0708
09 10 11 12 13 1415
16 17 18 19 202122
23 24 25 26 27 2829
30 31

FC de Rakt 1 - Avesteyn... 1-1
FC de Rakt 5 - Gemert 10 0-5
Festilen... - FC de Rakt 3 1-2
FC de Rakt JO13-1 - Nooit Ge... 2-3
Schijnde... - FC de Rakt MO15-1 1-2
UDI'19/C... - FC de Rakt JO15-2 6-2
SCMH 1 - FC de Rakt 1 2-1
FC de Rakt 3 - Venhorst... 8-1
FC de Rakt 4 - Boerdonk... 5-3
Udi'19 16 - FC de Rakt 5 2-3





FC De Rakt.nl > Team > FC de Rakt JO13-4M
FC de Rakt JO13-4M

Leidster: Sandra van Prooijen
Trainers (maandag): Bas van den Heuvel en Hugo Zörner
Trainers (woensdag): Martijn van den Akker en Serge Ruijs

Samenstelling team seizoen 2017/2018:

Mila van den Akker, Meike Bongers, Sonja Gevers, Froukje van den Heuvel, Julia Kestermans, Pien Louwers, Nicolly Muniz, Milou Nooijen, Jara Ruijs, Norah Samson, Floortje van Santen, Lotte Selten, Fleur Vogels, Veerle Wieland, Jet van der Wijst en Daantje Zörner

 

Email: JO13-4M@fcderakt.nl

Trainen op:

Maandag en woensdag 19:30 - 20:30, Veld 4A





Shirtsponsor
.FC de Rakt JO13-4M - Nooijen Betonpompen.
Uitslagen
Datum Wedstrijd Uitslag
14 Oct Boekel Sport JO13-5M - FC de Rakt JO13-4M
-
07 Oct FC de Rakt JO13-4M - Berghem Sport JO13-5M
-
04 Oct OSS'20 JO13-6M - FC de Rakt JO13-4M
-
30 Sep OSS'20 JO13-6M - FC de Rakt JO13-4M
-
23 Sep FC de Rakt JO13-4M - ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-4M
-
16 Sep Prinses Irene JO13-4 - FC de Rakt JO13-4M
-
02 Sep FC de Rakt JO13-4M - Berghem Sport JO13-6M
-
Programma
Datum Tijd Aanwezig / Vertrek Wedstrijd Plaats
21 Oct 11:30 UDI'19/CSU JO13-5 - FC de Rakt JO13-4MUden
28 Oct 12:00 ST RKOSV Achates/De Zwaluw JO13-4M - FC de Rakt JO13-4MOttersum
04 Nov 10:00 FC de Rakt JO13-4M - Nooit Gedacht JO13-5MUden
11 Nov 09:00 Hedel MO13-1 - FC de Rakt JO13-4MHedel
18 Nov 10:00 FC de Rakt JO13-4M - Blauw Geel'38/JUMBO JO13-9MUden
25 Nov 11:30 ST Heeswijk/Avesteyn JO13-4M - FC de Rakt JO13-4MHeeswijk-Dinther
25 Nov 11:30 Margriet JO13-7M - FC de Rakt JO13-4MOss
02 Dec 10:00 FC de Rakt JO13-4M - Nooit Gedacht JO13-4MUden
09 Dec 11:30 UDI'19/CSU JO13-8M - FC de Rakt JO13-4MUden