<april 2018>
mdwdvzz
01
02 03 04 05 060708
09 101112131415
16 17 18 19 202122
23 24 25 26 27 2829
30

FC de Rakt 5 - Festilen... 4-0
FC de Rakt 1 - WEC 1 1-2
FC de Rakt JO13-1 - Mierlo H... 1-3
Juliana ... - FC de Rakt MO15-1 3-0
ERP JO1... - FC de Rakt JO15-2 0-5
Boekel S... - FC de Rakt 5 1-5
Vorstenb... - FC de Rakt 1 0-1
Mifano J... - FC de Rakt JO13-1 5-3
FC de Rakt JO15-2 - DAW JO15... 3-2
FC de Rakt MO15-1 - Volkel M... 1-3





FC De Rakt.nl > Team > FC de Rakt JO15-3G
FC de Rakt JO15-3G

Trainer/Leider: Leon de Groot (training op woensdag)
Trainer: Mike Hartman
Leider: Dennis van de Donk

 

Samenstelling team seizoen 2017/2018:

Indy Bakker, Wes Bergmans, Kamiel van den Brand, Quinten van den Donk, Pit de Groot, Jeremy Hartman, Harm Nijhoff, Elise Nooijen, Damian Sluijter, Bram Vrijaldenhoven, Loes van der Wijst en Gaby Wullems.

Email: JO15-3@fcderakt.nl


Trainen op:

Maandag en woensdag 19:30 - 21:00, Veld 4B





Shirtsponsor
.A. van der Wijst Timmerwerken.
Uitslagen
Datum Wedstrijd Uitslag
14 Apr FC de Rakt JO15-3G - Ollandia JO15-1G
-
11 Apr FC de Rakt JO15-3G - Blauw Geel38/JUMBO JO15-6
-
07 Apr Schijndel/DE WIT JO15-4 - FC de Rakt JO15-3G
-
24 Mrt FC de Rakt JO15-3G - Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3
-
10 Mrt FC de Rakt JO15-3G - 15-2 JDV
-
13 Jan Zaalvoetbal - FC de Rakt JO15-3G
-
16 Dec Zaalvoetbal - FC de Rakt JO15-3G
-
09 Dec FC de Rakt JO15-3G - Festilent JO15-2
-
02 Dec Erp JO15-2 - FC de Rakt JO15-3G
-
25 Nov FC de Rakt JO15-3G - Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5
-
18 Nov FC de Rakt JO15-3G - Avesteyn JO15-2
-
28 Oct UDI'19/CSU JO15-5 - FC de Rakt JO15-3G
-
14 Oct FC de Rakt JO15-3G - Vorstenbossche Boys JO15-1G
-
07 Oct VCO JO15-1G - FC de Rakt JO15-3G
-
30 Sep FC de Rakt JO15-3G - Blauw Geel'38/JUMBO JO15-6
-
23 Sep FC Uden JO15-2 - FC de Rakt JO15-3G
-
16 Sep FC de Rakt JO15-3G - Prinses Irene JO15-4G
-
09 Sep FC de Rakt JO15-3G - UDI'19/CSU JO15-7
-
02 Sep FC Uden JO15-3 - FC de Rakt JO15-3G
-
Programma
Datum Tijd Aanwezig / Vertrek Wedstrijd Plaats
09 Mei 19:30 UDI'19/CSU JO15-4 - FC de Rakt JO15-3GUDEN
12 Mei 12:15 Erp JO15-3 - FC de Rakt JO15-3GERP
16 Mei 19:00 FC de Rakt JO15-3G - Mariahout JO15-1GUDEN
19 Mei 13:00 Avesteyn JO15-3 - FC de Rakt JO15-3GHEESWIJK-DINTHER
26 Mei 12:15 FC de Rakt JO15-3G - WEC JO15-2UDEN
30 Mei 19:00 Prinses Irene JO15-2 - FC de Rakt JO15-3GNISTELRODE