<february 2018>
mdwdvzz
01 02 0304
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 1718
19 20 21 22 232425
26 27 28

FC Schad... - FC de Rakt 1 5-0
Cito 3 - FC de Rakt 4 2-1
FC de Rakt MO15-1 - Constant... 8-0
FC de Rakt 1 - Nulandia... 0-2
RKSV Vol... - FC de Rakt JO13-1 4-1
WEC 1 - FC de Rakt 1 1-0
NLC'03 J... - FC de Rakt JO19-1 0-2
FC Uden ... - FC de Rakt JO15-2 0-0
FC de Rakt JO13-1 - FC de Ra... 2-1
Odiliape... - FC de Rakt 1 1-0





FC De Rakt.nl > Team > FC de Rakt JO8-1
FC de Rakt JO8-1

Leider/trainer: Paul Thoonen

 

Samenstelling team seizoen 2017/2018:

Bram van Diepenbeek, Kay van der Heijden, Wout Nooijen, Kane Pieterse, Niek Thoonen, Luke Verbeek, Tygo Verbossen en Noud van der Wijst.

Trainen op:

Maandag en woensdag 18.45 uur tot 19.30 uur, veld 3C (1+2)

 

Email: JO8-1@fcderakt.nl





Shirtsponsor
.FC de Rakt JO11-1 + JO11-2 + JO11-3 + JO9-1 + JO9-2 + JO8-1 + JO8-2 + JO7-1 + veteranen - Hullie Speelboerderij.
Uitslagen
Datum Wedstrijd Uitslag
17 Feb Zaalvoetbal - FC de Rakt JO8-1
-
23 Dec Zaalvoetbal - FC de Rakt JO8-1
-
09 Dec FC de Rakt JO8-1 - OSS'20 JO8-2
-
02 Dec EVVC JO8-1 - FC de Rakt JO8-1
-
18 Nov ST Ravenstein/SDDL JO8-1 - FC de Rakt JO8-1
-
11 Nov FC de Rakt JO8-1 - WHV JO8-1
-
04 Nov Nooit Gedacht JO8-2 - FC de Rakt JO8-1
-
28 Oct FC de Rakt JO8-1 - Margriet JO8-3
-
14 Oct TOP JO8-2 - FC de Rakt JO8-1
-
07 Oct FC de Rakt JO8-1 - Volkel JO8-1
-
30 Sep DAW JO8-1 - FC de Rakt JO8-1
-
23 Sep FC de Rakt JO8-1 - HVCH JO8-3
-
16 Sep FC de Rakt JO8-1 - Festilent JO8-2
-
09 Sep Volkel JO8-1 - FC de Rakt JO8-1
-
06 Sep FC de Rakt JO8-1 - UDI'19/CSU JO8-5
-
Programma
Datum Tijd Aanwezig / Vertrek Wedstrijd Plaats
24 Feb 09:00 FC de Rakt JO8-1 - Gemert JO8-3UDEN
03 Mrt 09:30 Boekel Sport JO8-1 - FC de Rakt JO8-1BOEKEL
10 Mrt 09:00 FC de Rakt JO8-1 - Berghem Sport JO8-2UDEN
17 Mrt 10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-2 - FC de Rakt JO8-1VEGHEL
24 Mrt 09:00 FC de Rakt JO8-1 - DAW JO8-1UDEN
07 Apr 10:00 Avesteyn JO8-1 - FC de Rakt JO8-1HEESWIJK-DINTHER
14 Apr 09:00 FC de Rakt JO8-1 - Avanti'31 JO8-1UDEN
21 Apr 09:00 FC de Rakt JO8-1 - Festilent JO8-1UDEN
12 Mei 10:30 Erp JO8-1 - FC de Rakt JO8-1ERP
19 Mei 08:45 OSS'20 JO8-1 - FC de Rakt JO8-1OSS
26 Mei 09:00 FC de Rakt JO8-1 - Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2UDEN
09 Jun 09:00 Toernooi Prinses Irene - FC de Rakt JO8-1Nistelrode