<september 2019>
mdwdvzz
01
02 03 04 05 06 0708
09 10 11 12 13 1415
1617 18 19 20 2122
23 24 25 26 27 2829
30

Vitesse-... - FC de Rakt 1 4-1
Rhode 5 - FC de Rakt 6 3-3
FC de Rakt 7 - FC Uden 4 4-2
FC Uden ... - FC de Rakt Veteranen 3-2
Udi JO15... - FC de Rakt JO15-1 0-6
FC Uden ... - FC de Rakt JO13-1G 7-2
Boxtel 1 - FC de Rakt 1 2-0
Vorstenb... - FC de Rakt 1 4-2
Erp 7 - FC de Rakt 6 4-1
FC de Rakt 7 - Udi 16 0-6





FC De Rakt.nl > Actueel > Wedstrijdprogramma
Details van de wedstrijd van FC de Rakt JO15-1 op 30 November 2019
Datum: 30 November 2019
Aanvang: 12:00
Aanwezig:
Vertrek:
Tegenstander: SJO/SSA VESTA19 JO15-1
Thuis/Uit: Uit
Wedstrijdnummer: 37597
WedstrijdType:
Plaats: DEMEN
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Veld:
Opmerkingen:
Wedstrijdschema van ma 16 September 2019
tot en met zo 22 September 2019
Week verder >
Datum Tijd No. Wedstrijd Plaats Scheids Kleedkamers Veld
16 Sep18:30FC de Rakt JO11-2G - FC Uden JO11-2Uden1 / 22
16 Sep18:30FC de Rakt JO15-1 - Udi19 JO15-2UdenW. Bergmans3 / 83
21 Sep09:0051480HVCH JO8-3 - HEESCH /
21 Sep09:00HVCH JO8 3 - FC de Rakt JO8-2GHeesch /
21 Sep09:3049424FC de Rakt JO9-1 - NLC03 JO9-1UDEN2 / 71
21 Sep10:0046334Festilent JO10-4M - FC de Rakt JO10-1ZEELAND /
21 Sep10:0044546SJO/VITA JO11-1G - FC de Rakt JO11-2GHAREN NB /
21 Sep10:4543962FC de Rakt JO11-1G - HVCH JO11-2UDEN3 / 51
21 Sep12:1540842Berghem Sport JO12-4 - FC de Rakt JO12-1GBERGHEM /
21 Sep12:3042197FC de Rakt MO15-1 - OSS20 MO15-1UDEN4 / 73
21 Sep12:3038474FC de Rakt JO13-1G - Berghem Sport JO13-2UDEN1 / 62
21 Sep12:3036668FC de Rakt JO15-1 - ST Estria/GVV57/SCV58 JO15-1UDENH. van Dijk1 / 41
21 Sep13:0037891Prinses Irene JO15-2 - FC de Rakt JO15-2NISTELRODE /
21 Sep15:0041594Schijndel/DE WIT MO19-1 - FC de Rakt MO19-1SCHIJNDEL /
21 Sep15:0035643FC de Rakt JO17-2G - Erp JO17 3UDEN2 / 82
21 Sep15:0034757FC de Rakt JO17-1 - Margriet JO17-2UDEN3 / 51
21 Sep15:0033387UDI19/CSU JO19-5 - FC de Rakt JO19-1UDEN /
21 Sep15:30FC de Rakt Veteranen - Odiliapeel VeteranenUden /
22 Sep10:0022859FC de Rakt 7 - Gemert 11UDEN1 / 41
22 Sep10:0024350Vorstenbossche Boys 3 - FC de Rakt 3VORSTENBOSCH /
22 Sep12:0028675FC de Rakt VR1 - Margriet VR1UDEN7 / 81
22 Sep12:0017072RKVV Keldonk 4 - FC de Rakt 6ERP /
22 Sep12:0018233FC Uden 4 - FC de Rakt 4UDEN /
22 Sep12:0024093Schijndel/DE WIT 4 - FC de Rakt 2SCHIJNDEL /
22 Sep12:3023213FC de Rakt 8 - Odiliapeel/Braks Gro 4UDEN2 / 62
22 Sep13:0022285FC de Rakt 5 - Blauw Geel38/JUMBO 13UDEN3 / 52
22 Sep14:3014504FC de Rakt 1 - Irene 1UDEN4 / 11

Klik op de wedstrijd voor meer details.