<mei 2019>
mdwdvzz
01 02 03 0405
06 07 08 09 10 1112
13 14 15 16 17 1819
2021 22 23 24 2526
27 28 29 3031

FC de Rakt 1 - Tongelre... 5-4
DAW Scha... - FC de Rakt 4 1-2
Handel 4 - FC de Rakt 5 0-4
Odiliape... - FC de Rakt 1 3-1
FC de Rakt JO13-1 - DVG JO13... 3-3
Volkel V... - FC de Rakt Veteranen 3-2
FC de Rakt 5 - Gemert 10 0-2
FC de Rakt 4 - Volkel 8 5-1
FC de Rakt Veteranen - FC Uden ... 8-1
FC Uden 7 - FC de Rakt 4 5-2





FC De Rakt.nl > Actueel > Wedstrijdprogramma
Details van de wedstrijd van FC de Rakt JO13-1 op 23 Maart 2019
Datum: 23 Maart 2019
Aanvang: 12:30
Aanwezig: 11:30
Vertrek:
Tegenstander: Nooit Gedacht JO13-1G
Thuis/Uit: Thuis
Wedstrijdnummer: 13101
WedstrijdType: Competitie
Plaats: UDEN
Scheidsrechter: C. Kocken
Kleedkamer thuis: 4
Kleedkamer uit: 2
Veld: 1
Opmerkingen:
Wedstrijdschema van ma 13 Mei 2019
tot en met zo 26 Mei 2019
Week verder >
Datum Tijd No. Wedstrijd Plaats Scheids Kleedkamers Veld
16 Mei19:0082806FC de Rakt MO15-1 - Margriet MO15-2UDENH. van Dijk1 / 73
18 Mei09:0075024Prinses Irene JO10-1 - FC de Rakt JO10-2GNISTELRODE /
18 Mei10:0074853FC de Rakt JO10-1G - Blauw Geel38/JUMBO JO10-2UDEN3L / 4L1
18 Mei10:0075421FC de Rakt JO10-3G - Nooit Gedacht JO10-2UDEN3R / 4R1
18 Mei10:0083620FC de Rakt JO11-1G - Margriet JO11-4UDEN1 / 23
18 Mei10:0082792FC de Rakt MO15-1 - ST Ravenstein/SDDL MO15-1UDENF. de Bruyn7 / 84
18 Mei10:1570884Berghem Sport JO12-1 - FC de Rakt JO12-1GBERGHEM /
18 Mei10:3078379Prinses Irene JO9-3 - FC de Rakt JO9-1NISTELRODE /
18 Mei10:3080644Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-1 - FC de Rakt JO8-1SINT-OEDENRODE /
18 Mei11:0013076Taxandria JO13-1 - FC de Rakt JO13-1OISTERWIJK /
18 Mei11:3066981Handel JO15-1G - FC de Rakt JO15-2HANDEL /
18 Mei12:3082329FC de Rakt MO17-1 - Berghem Sport MO17-1UDENS. van de Boogaart4 / 21
18 Mei13:0064123Festilent JO17-1G - FC de Rakt JO17-1ZEELAND /
18 Mei13:3067604Berghem Sport JO15-2 - FC de Rakt JO15-1BERGHEM /
18 Mei15:0063914FC de Rakt JO17-2G - EVVC JO17-2UDENH. van Dijk1 / 31
18 Mei15:0082076FC de Rakt MO19-1 - Rhode/Van Stiphout Bouw MO19-1UDENF. de Bruyn4 / 24
18 Mei15:45FC de Rakt Veteranen - DAW VeteranenUdenP. van der Ven7 / 83
19 Mei09:3048598FC de Rakt 3 - EVVC 4UDENF. de Bruijn1 / 41
19 Mei10:0041852Volkel 7 - FC de Rakt 5VOLKEL /
19 Mei11:0051070Sparta25 VR1 - FC de Rakt VR1BEEK EN DONK /
19 Mei12:0048588FC de Rakt 2 - Schijndel/DE WIT 3UDENS. de Bruin3 / 51
19 Mei12:0039715Mariahout 5 - FC de Rakt 6MARIAHOUT /
19 Mei12:3044465FC de Rakt 4 - Prinses Irene 7UDENF. de Bruijn2 / 64
19 Mei14:3033511FC de Rakt 1 - Tongelre 1UDEN4 / 11
20 Mei19:0068981FC de Rakt JO13-2 - Irene JO13-1GUDEN3 / 71
20 Mei20:0082135OSS20 MO19-1 - FC de Rakt MO19-1OSS /
21 Mei18:3072683UDI19/CSU JO11-5 - FC de Rakt JO11-1GUDEN /
23 Mei18:3081517FC de Rakt JO7-1 - Prinses Irene JO7-1/JO7-2UDEN1L / 7R1
23 Mei19:0051400Mifano VR1 - FC de Rakt VR1MIERLO /
23 Mei19:3045244FC de Rakt 6 - VCO 3UDENF. de Bruijn1 / 83
25 Mei09:0081048TOP JO7-1/JO7-2 - FC de Rakt JO7-1OSS /
25 Mei10:0083199FC de Rakt JO12-1G - ST Estria/GVV57/SCV58 JO12-1UDEN3 / 52
25 Mei10:0075391FC de Rakt JO10-2G - Gemert JO10-5UDEN4 / 61
25 Mei10:0075641HVCH JO10-5 - FC de Rakt JO10-3GHEESCH /
25 Mei10:0077553FC de Rakt JO9-1 - Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-7MUDEN1L / 71
25 Mei10:0078795FC de Rakt JO8-1 - UDI19/CSU JO8-1UDEN1R / 81
25 Mei10:1571571DAW Schaijk JO11-3G - FC de Rakt JO11-1GSCHAIJK /
25 Mei11:3070209SCMH JO13-1 - FC de Rakt JO13-2VEGHEL /
25 Mei12:3013103FC de Rakt JO13-1 - Schijndel/DE WIT JO13-1UDEN4 / 21
25 Mei12:3067684FC de Rakt JO15-2 - UDI19/CSU JO15-6UDEN3 / 72
25 Mei12:3082288ST Ravenstein/SDDL MO17-1 - FC de Rakt MO17-1RAVENSTEIN /
25 Mei12:4582637Nooit Gedacht MO15-1 - FC de Rakt MO15-1GEFFEN /
25 Mei13:0064812DAW Schaijk JO17-4 - FC de Rakt JO17-2GSCHAIJK /
25 Mei15:0063817FC de Rakt JO17-1 - HVCH JO17-2UDEN4 / 21
25 Mei15:0066714FC de Rakt JO15-1 - FC Uden JO15-1UDEN3 / 12
25 Mei15:1582110HVCH MO19-1 - FC de Rakt MO19-1HEESCH /
25 Mei17:00Boekel Sp. Veteranen - FC de Rakt VeteranenBoekel /
26 Mei10:0046605UDI19/CSU 8 - FC de Rakt 3UDEN /
26 Mei10:0045074FC de Rakt 5 - Venhorst 4UDEN1 / 41
26 Mei12:0041520Festilent 7 - FC de Rakt 4ZEELAND /
26 Mei12:0051468FC de Rakt VR1 - ST Heeswijk/Avesteyn VR2UDEN2 / 51
26 Mei12:3045239FC de Rakt 6 - Avanti31 9UDEN3 / 62
26 Mei13:0046596UDI19/CSU 7 - FC de Rakt 2UDEN /
26 Mei14:3034225WHV 1 - FC de Rakt 1LOOSBROEK /

Klik op de wedstrijd voor meer details.