<september 2019>
mdwdvzz
01
02 03 04 05 06 0708
09 10 11 12 13 1415
1617 18 19 202122
23 24 25 26 27 2829
30

Vitesse-... - FC de Rakt 1 4-1
Rhode 5 - FC de Rakt 6 3-3
FC de Rakt 7 - FC Uden 4 4-2
FC Uden ... - FC de Rakt Veteranen 3-2
FC de Rakt JO17-1 - Gemert J... 5-0
Udi JO15... - FC de Rakt JO15-1 0-6
FC Uden ... - FC de Rakt JO13-1G 7-2
Boxtel 1 - FC de Rakt 1 2-0
Vorstenb... - FC de Rakt 1 4-2
Erp 7 - FC de Rakt 6 4-1





FC De Rakt.nl > Team > FC de Rakt 3
FC de Rakt 3

Leider: Carlo Hoogers
Leider: Martijn Raijmakers
Leider: John Cissen

Ass. scheidsrechter: Eric Voerman

Samenstelling team 2019/2020:

Danny Klaasen, Caine Doedee, Bart Evers, Luc Vievermans, Martijn Temming, Willem van Boekel, Tim Wiendels, Rob Claassen, Daimy van Praag, Roy Bergers, Robert van Nistelrooij, Joep Wiendels, Max Wiendels, Remco van Veenendaal, Joost vd Spoel, Bas Claassen, Marc Klaare, Paul vd Elzen en Daan v Hooft.    

Trainen op:
- Donderdag van 20:00- 21:30 op veld 3 en in kleedlokaal 2.

Email: 3e@fcderakt.nl   

Facebook: https://www.facebook.com/FCdeRakt3





Shirtsponsor
.FC de Rakt 3 - van Gogh Montage en Afbouw - John Cissen Bouwbedrijf.
Uitslagen
Datum Wedstrijd Uitslag
15 Sep FC de Rakt 3 - Udi 6
-
08 Sep FC de Rakt 3 - VCA 2
-
01 Sep GVV-57 3 - FC de Rakt 3
-
25 Aug UDI 5 - FC de Rakt 3
-
Programma
Datum Tijd Aanwezig / Vertrek Wedstrijd Plaats
22 Sep 10:00 Vorstenbossche Boys 3 - FC de Rakt 3VORSTENBOSCH
06 Oct 11:00 SCMH 3 - FC de Rakt 3VEGHEL
13 Oct 09:30 FC de Rakt 3 - Avanti31 3UDEN
20 Oct 09:30 FC de Rakt 3 - UDI19/CSU 7UDEN
27 Oct 11:30 Heeswijk 4 - FC de Rakt 3HEESWIJK-DINTHER
03 Nov 09:30 FC de Rakt 3 - Blauw Geel38/JUMBO 8UDEN
10 Nov 09:30 FC de Rakt 3 - Erp 6UDEN
17 Nov 09:30 Nulandia 5 - FC de Rakt 3NULAND
24 Nov 09:30 FC de Rakt 3 - RKVV Keldonk 2UDEN
01 Dec 12:00 Avesteyn 3 - FC de Rakt 3HEESWIJK-DINTHER
08 Dec 09:30 FC de Rakt 3 - Schijndel/DE WIT 5UDEN
02 Feb 09:30 FC de Rakt 3 - Vorstenbossche Boys 3UDEN
09 Feb 13:00 Erp 6 - FC de Rakt 3ERP
16 Feb 09:30 FC de Rakt 3 - Nulandia 5UDEN
08 Mrt 11:00 Avanti31 3 - FC de Rakt 3SCHIJNDEL
15 Mrt 09:30 FC de Rakt 3 - SCMH 3UDEN
29 Mrt 11:30 RKVV Keldonk 2 - FC de Rakt 3ERP
05 Apr 09:30 FC de Rakt 3 - Avesteyn 3UDEN
19 Apr 12:00 Schijndel/DE WIT 5 - FC de Rakt 3SCHIJNDEL
10 Mei 13:00 UDI19/CSU 7 - FC de Rakt 3UDEN
17 Mei 09:30 FC de Rakt 3 - Heeswijk 4UDEN
24 Mei 10:00 Blauw Geel38/JUMBO 8 - FC de Rakt 3VEGHEL